شرایط استفاده

کمک های مالی و تدارکات

روش حمل و نقل

ژونگ های شنگ انواع مختلفی از حمل و نقل را ارائه می دهد: ما می توانیم به شما کمک کنیم بسته ها را با پیک فدرال، dhl، ups، tnt، ems یا هر روش دیگری که دوست دارید ارسال کنید. همه. شما می توانید خدمات تدارکات خود را انتخاب کنید. اگر یک سرمایه گذاری مشترک تحویل خاص وجود داشته باشد، شرکت. در عین حال روش تحویلی که درخواست مشتری را دریافت می کند.
 

هزینه تحویل:

  • هزینه ارسال بسته به اندازه، وزن و مقصد بسته بستگی دارد. ما یک رابطه تجاری طولانی مدت با پیک فدرال و dhl داریم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا ارزان ترین قیمت پیک را به شما ارائه دهیم. برای ایمنی بسته بندی شما، ما برای بسته های بزرگ بیمه خواهیم شد.
  • سفارشات پذیرفته شده بیش از 10000 دلار به صورت رایگان از طریق dhl/fedex در سراسر جهان ارسال می شود. اگر مبلغ کل کمتر از 10 میلیون دلار باشد، بسته به وزن/اندازه، dhl/fax 60 تا 10.100 دلار هزینه خواهد داشت. افزایش کرایه از.
  • شرکت های حمل و نقل معمولاً حساب های آنلاین را برای مدیریت محموله شما حتی با ویژگی های پیشرفته تر ارائه می دهند.
  • ما از تمام سیاست ها و قوانین صادرات پیروی می کنیم. برخی از محصولات ممکن است مشمول محدودیت‌های ایتار باشند و محدودیت‌های صادراتی ممکن است منجر به تاریخ تحویل زودتر شود.

زمان تحویل و مقصد

ما کالا را ظرف 1 تا 2 روز از تاریخی که همه محموله ها به انبار ما می رسد تحویل خواهیم داد.

  • روزهای کاری ما از دوشنبه تا جمعه است، بدون احتساب شنبه، یکشنبه و تعطیلات.
  • زمان تحویل به روش حمل و نقل و مقصد بستگی دارد. عوارض، مالیات و سایر هزینه ها به عهده گیرنده است. از آنجایی که هزینه ما فقط شامل هزینه حمل و نقل بسته می شود، لطفاً برای برآورد هزینه احتمالی با گمرک خود تماس بگیرید.
 

این جدول زمانی تحویل از انبار ما به مقصد شما است. لطفا به طرف خود مراجعه کنید

  آسیا آمریکای شمالی اروپا خاورمیانه آمریکای جنوبی آفریقا
dhl 2-4 روز 3-4 روز 3-5 روز 3-6 روز 3-5 روز 4-6 روز
آی پی فدکس 2-4 روز 3-4 روز 4-5 روز 3-6 روز 4-6 روز 4-6 روز
 

زمان تحویل و تحویل در روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه محاسبه می شود. برای تعطیلات مهم مانند کریسمس، لطفا زمان تحویل اضافی را در نظر بگیرید. در این موارد خاص، تاخیرهای احتمالی به ما یادآوری می شود. کشورهایی که به دلیل سیاست قابل حمل نیستند: افغانستان، جمهوری آفریقای مرکزی، ساحل عاج، جمهوری دموکراتیک کنگو، جمهوری دموکراتیک خلق کره، مشترک المنافع اریتره، جمهوری لبنان، لیبریا، جمهوری دموکراتیک سومالی، جمهوری سومالی. لطفا برای جزئیات حمل و نقل با [email protected] تماس بگیرید.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

بیانیه حریم خصوصی | شرایط استفاده | گارانتی کیفیت

Top