مدیریت زنجیره تامین

در طول 20 سال گذشته، ما یک زنجیره تامین کننده در سراسر جهان راه اندازی کرده ایم تا طیف کاملی از خدمات مانند توزیع، پشتیبانی کمبود و مدیریت موجودی را ارائه دهیم. ما می توانیم بیش از میلیون ها اطلاعات موجودی قطعات الکترونیکی را مدیریت کنیم.

زنجیره تامین در سراسر جهان

به عنوان رقابتی ترین بخش، بیش از 20 سال بر ایجاد سیستم زنجیره تامین بالغ تمرکز می کنیم. انتخاب دقیق، کنترل کیفیت و همکاری مستمر 3 نکته مهم برای ایجاد زنجیره تامین ما برای توسعه سالم و پایدار است. و هر نقطه یک جریان پردازش کامل داریم. اکثر کانال های ما کارخانه های محلی و جهانی، نمایندگی های رسمی و هر یک از بازارها در سراسر جهان هستند.

طیف کاملی از قطعات الکترونیکی

در همان ابتدا ما فقط در تراشه مدار مجتمع تحصیل می کردیم. در طول توسعه شرکت، به منظور برآورده کردن نیازهای مشتری و خدمات بهتر. ما دامنه محصولات خود را به CPLD یا FPGA، MCU، DSP و حافظه یا فلش گسترش داده ایم، که بسیاری از حوزه های اصلی محصول را پوشش می دهد: محصولات مصرفی، الکترونیک خودرو، تجهیزات پزشکی، ارتباطات، هوافضا یا صنایع نظامی و غیره.

برندهای مختلف

ما به‌عنوان توزیع‌کننده مستقل حرفه‌ای، درک عمیق‌تری در محدوده محصولات هر برند داریم، و برای ارائه اطلاعات دقیق کارخانه اصلی. مارک‌های مختلفی می‌توانیم ارائه دهیم: Texas Instruments، STMicroelectronics، XILINX، Microchip، ALTERAE، ADI، Maxim، Onsemi، RENESAS، JAE، JST، MOLEX، AVAGO، YOGA، LATTICE، MICRON و غیره.

منسوخ شده، تامین قطعات EOL

با توجه به زنجیره تامین جهانی، ما همیشه به مشتریان کمک می کنیم تا به سرعت و با دقت قطعات منسوخ، پایان عمر و یافتن سختی را پیدا کنند. این قطعات بیشتر در DC قدیمی هستند، کنترل کیفیت بسیار مهم است. ما همچنین پردازش بازرسی را راه اندازی کردیم: میکروسکوپ دیجیتال برای آزمایش بصری، بازرسی بسته اصلی و برچسب، تست عملکرد، تست اشعه ایکس و غیره.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

بیانیه حریم خصوصی | شرایط استفاده | گارانتی کیفیت

Top