بیانیه حریم خصوصی

1. استفاده از محتوای سایت

ژونگ های شنگ

وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات این سایت و محتویات این سایت را فقط برای استفاده شخصی شما تفسیر کند. محتوای مندرج در حق چاپ و سایر اطلاعیه های اختصاصی باید مورد احترام قرار گیرد و یک نسخه از آن حفظ خواهد شد. اگر محتوای سایت بدون بیان درست، به این معنا نیست که سایت حقوقی ندارد، به این معنا نیست که سایت ادعای حقوقی ندارد، و شما باید به اصل حسن نیت و منافع مشروع محتوا برای استفاده مشروع احترام بگذارید. شما به هیچ وجه نمی توانید اصلاح، کپی، نمایش عمومی، انتشار یا توزیع چنین مطالبی و یا استفاده از آنها برای اهداف عمومی یا تجاری. هر یک از این مطالب را برای هر وب سایت دیگر یا رسانه های چاپی دیگر یا محیط رایانه شبکه. محتوای سایت در سایت ممنوع کنید و فرم را ویرایش کنید. حمایت قانونی توسط قانون کپی رایت، هر گونه استفاده غیرمجاز ممکن است به منزله حق چاپ، علامت تجاری و سایر حقوق قانونی باشد. اگر این شرایط را نپذیرید یا نقض کنید، مجوز شما برای استفاده از سایت خواهد بود. به طور خودکار خاتمه داده می شود و شما باید فوراً هر گونه مطالب دانلود شده یا چاپ شده را از بین ببرید.

2. وب سایت انتشار اطلاعات

در دسترس بودن مطالب در این سایت بدون هیچ گونه ضمانتی تضمین کننده صحت و کامل بودن سایت نیست. سایت در محصولات، فناوری ها، برنامه ها، قیمت و تخصیص بدون اطلاع قبلی تغییر خواهد کرد.محتوای سایت ممکن است منقضی شده باشد. ژونگ چینگ های sheng.no تعهد به روز رسانی آنها. انتشار قدرت اطلاعات ممکن است در محلی شما هنوز هم نمی توانید محصول، فرآیند یا خدمات دریافت کنید، شما ممکن است به ژونگ های شنگ مخاطبین کسب و کار و توزیع کننده اعمال می شود.

3. ارسالی کاربران

علاوه بر مفاد حفظ حریم خصوصی، به غیر از آن، مطالبی را به سایت ارسال یا ارسال می کنید، یا اطلاعات تماس (که از این پس به صورت جمعی اطلاعات نامیده می شود) غیر محرمانه و غیر اختصاصی تلقی می شود. استفاده شما از این سایت نباید قوانین، مقررات و اخلاق عمومی را نقض نکند، از پست یا از طریق پست یا از ارسال مطالب غیرقانونی، تهدیدآمیز، افتراآمیز، توهین آمیز، ناپسند، مستهجن یا سایر مطالب غیرقانونی. اگر افراد محتوای اطلاعاتی و نفوذ دارند، شواهدی دال بر هشدار یا اعتراض به این سایت وجود دارد. در صورت تمایل برای حذف پیام یا تعلیق نامحدود اطلاعات مرورگر وب، بدون نیاز به کسب رضایت قبلی، هیچ الزامی برای ارسال اخطار وجود ندارد، وضعیت جدی است، این سایت را می توان از کاربر حذف کرد.

4. کاربران به تبادل محتوا می پردازند

ژونگ های شنگ برای نظارت یا بازبینی کاربر برای ارسال یا ارسال پیام یا برقراری ارتباط صرفاً با یکدیگر اطلاعات در هر زمینه مسئولیتی، از جمله، اما نه محدود به اتاق‌های گفتگو، انجمن‌های zhong hai sheng یا سایر انجمن‌های کاربران، و هر گونه تبادلی سازگار است. از content.zhong hai sheng برای محتوای چنین تبادلی هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد، صرف نظر از اینکه باعث افترا، حریم خصوصی، فحاشی یا مشکلات دیگر شود. محتوای ناپسند یا غیر قابل اعتراض حق دسترسی به اطلاعات.

5.سایت برای دانلود نرم افزار استفاده کنید

اگر نرم‌افزار را از استفاده از نرم‌افزار دانلود می‌کنید تا با توافقنامه مجوز نرم‌افزار مطابقت داشته باشید، همه شرایط مجوز نرم‌افزار را بیاورید. زمانی که قرارداد مجوز نرم‌افزار را قبل از مفاد بخوانید و قبول کنید، ممکن است نرم‌افزار را دانلود یا نصب نکنید.

6. پیوند به وب سایت های شخص ثالث

لینک های سایت به وب سایت های شخص ثالث تنها به عنوان یک راحتی برای شماست. در صورت استفاده از این لینک ها، سایت را ترک خواهید کرد. شما تصمیم می‌گیرید به هر پیوندی به سایت‌های شخص ثالث دسترسی داشته باشید، پیامدهای احتمالی و خطرات آن بر عهده خودتان است.

7-محدودیت مسئولیت

ژونگ های شنگ و تامین کنندگان آن یا شخص ثالث ذکر شده مسئولیتی در قبال خسارات وارده (شامل اما نه محدود به سود از دست رفته، داده های از دست رفته یا وقفه کسب و کار ناشی از آسیب) ندارند، خواه این آسیب به دلیل استفاده باشد یا نتوان از وب سایت استفاده کرد. و سایت به هر وب سایت یا هر اطلاعاتی که در چنین سایت هایی وجود دارد پیوند می دهد و صرف نظر از اینکه قبلاً آن قرارداد، تخلف یا هر مبنای قانونی دیگری را داشته باشند و این چنین آسیبی داشته باشد ممکن است توصیه شود. در صورت استفاده از این سایت به عنوان یک در نتیجه اطلاعات یا داده های لازم برای تعمیر و نگهداری، تعمیر یا اصلاح تجهیزات، شما باید آگاه باشید که خود باید تمام هزینه های ناشی از آن را متحمل شوید.zhong hai sheng در صورت بروز شرایط زیر بدون مسئولیت: انتقال اطلاعات توسط ارائه دهنده خدمات شبکه (ژونگ های شنگ و شخص مجاز آن) به غیر از آغاز شده؛ انتقال اطلاعات، مسیریابی، اتصال و ذخیره سازی توسط فرآیند فنی خودکار لازم، اطلاعات ارائه می شود. انتخاب ارائه‌دهنده خدمات شبکه؛ علاوه بر سایر الزامات پاسخ‌دهی خودکار، ارائه‌دهنده خدمات شبکه این ارائه‌دهندگان و گیرندگان اطلاعات را انتخاب نمی‌کند؛ سیستم ارائه‌دهندگان خدمات شبکه یا واسطه شبکه یا ذخیره‌سازی موقت اطلاعات کپی فرم، در شرایط عادی، نه شخصی غیر از گیرنده مورد نظر، زمان رزرو شده را بیشتر از گیرنده مورد نظر دریافت نمی کند تا دسترسی به انتقال اطلاعات، مسیریابی یا با اتصال به زمان معقولی را فراهم کند؛ از طریق سیستم یا شبکه انتقال محتوای اطلاعات دست نخورده.

8. اصول کلی

ژونگ های شنگ ممکن است این شرایط را در هر زمان تغییر دهد. برای درک شرایط فعلی باید از این صفحه بازدید کنید، زیرا این شرایط ارتباط نزدیکی با شما دارند. برخی مفاد این شرایط ممکن است در برخی از صفحات با اعلامیه های قانونی مشخص شده یا شرایط جایگزین شده باشند.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

بیانیه حریم خصوصی | شرایط استفاده | گارانتی کیفیت

Top