مدیریت مواد اضافی

ZHONG HAI SHENG Technologies راه حل های متعددی را برای موجودی مازاد الکترونیک شما ارائه می دهد. چه قطعات منسوخ شده یا قطعات الکترونیکی اضافی داشته باشید، ما بیش از 20 سال تخصص داریم تا به شما کمک کنیم تا استراتژی مناسب را پیدا کنید.

شرکت ما با طیف گسترده ای از قطعات که شامل نیمه هادی های جدید و منسوخ، اتصال دهنده ها، پایانه ها، اجزای نظامی، غیرفعال ها، گسسته ها، دیودها، اکتیوها، سوئیچ ها، رله ها، CPU، هارد دیسک ها، نمایشگرها و غیره است، کار می کند.

برای اینکه بتوانیم نیازهای شما را به بهترین نحو برآورده کنیم، سه برنامه برای انتخاب داریم. هر راه حل می تواند سفارشی شود تا به نفع شما باشد:

خریدهای اضافی موجودی الکترونیکی

راه حل خرید لات برای شرکت هایی که به دنبال آزاد کردن فضا و بازگرداندن پول هستند، به خوبی کار می کند. ZHONG HAI SHENG لیست مازاد شما را بررسی می کند و در عرض 48 ساعت با یک پیشنهاد به شما اطلاع می دهد.

فروش خط به خط

برنامه خط به خط ما یک گزینه عالی برای شرکت هایی است که می خواهند موجودی خود را در دسترس داشته باشند. ما از پایگاه داده جهانی خود برای پخش موجودی شما استفاده می کنیم تا بتوانید بالاترین بازده را داشته باشید. پس از یافتن خریداران، می توانید برای ما ارسال کنید و ما بقیه موارد را انجام می دهیم. ساده است!

موجودی محموله

در دسترس نگه داشتن مواد خود با ZHONG HAI SHENG Technologies تضمین می‌کند که مواد شما در انبارهای تحت کنترل آب و هوا ارسال، شمارش و سپس چسبانده می‌شوند. مزیت این گزینه بازیابی فضای انبار و بالقوه بازده مالی بالاتر در مقایسه با انحلال است. اگر شرکت شما نیاز به بازگرداندن قطعات دارد، به سادگی به ما اطلاع دهید و ما آنها را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد!

موجودی اضافی خود را مدیریت کنید

صرف نظر از اینکه کدام گزینه را انتخاب می کنید، اجازه دادن به کارشناسان ZHONG HAI SHENG Technologies برای مدیریت موجودی اضافی شما، فضای موجود در انبار شما را کاهش می دهد، بازده مالی شرکت شما را کاهش می دهد و بیایید دوستدار محیط زیست بودن را فراموش نکنیم. با حذف نکردن موجودی اضافی الکترونیکی خود و کمک به زباله های الکترونیکی که بازیافت می کنید!

فهرست موجودی خود را آپلود کنید

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

بیانیه حریم خصوصی | شرایط استفاده | گارانتی کیفیت

Top