نمایه شرکت

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED مدیریت و خدمات زنجیره تامین تولید را ارائه می دهد. ما متعهد به تامین یک توقف BOM از سال 2000 در شنژن هستیم، از جمله قطعات الکترونیکی مانند مدار مجتمع، اتصال دهنده، رله، خازن، مقاومت، ماژول، سنسور، نوسانگر کریستال، دیود، حافظه ها، سلف و غیره. دفتر مرکزی در شنژن است و دارای شعبه است. در هنگ کنگ، گوانگژو.

تیم فروش باتجربه و با کیفیت بالا، تیم خرید و تیم QC همچنان از مشتریان ما به رسمیت شناخته می شود. در طول سال های سپری شده، دامنه کسب و کار ما از داخلی به بیش از 30 کشور در سراسر جهان گسترش یافته است. ما بر ادغام منابع محلی و جهانی تمرکز می کنیم و کانال های توزیع مستقل و پایدار ایجاد می کنیم. از طرف سفارش، یک تیم QC حرفه ای و مسئول شامل بازرسی بصری، تست علامت گذاری، تست الکتریکی و تست اشعه ایکس ایجاد شد. این به ما اعتماد به نفس برای ارائه محصولات با کیفیت بالا می دهد

زنجیره محصولات غنی ما را قادر می سازد در زمینه های مختلف به مشتریان خدمات ارائه دهیم، از جمله: نظامی، خودرو، پزشکی، الکترونیک مصرفی، کنترل صنعتی، اینترنت اشیا، انرژی های نو، و ارتباطات و غیره. ما می توانیم تحویل سریع لجستیک، پیشنهاد قطعات جایگزین، کنترل هزینه را ارائه دهیم. و بازیافت موجودی.

به عنوان یک ضرب المثل قدیمی در چین: 精诚所至,金石为开 (صداقت کلید موفقیت است) هدف ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY این است که یک شریک واقعی برای کمک به مشتریان خود باشد.

تیم ما

مدیر عامل

MR. HAI CHENG GUO

در سال 2003 برای اولین بار آقای Guo قطعات الکترونیکی IC را لمس کرد. در 7 سال اول، او در حال یادگیری انواع قطعات الکترونیکی بود، تا اینکه در سال 2010، ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY در شنژن، برای خدمات رسانی به کارخانه های محلی، با تخصص در تجارت محلی، ساخته شد. با توسعه جهانی شدن و اینترنت، او متوجه شد که پتانسیل عظیمی در بازار جهانی وجود دارد، بنابراین، ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY در سال 2013 به بازار جهانی گسترش یافت.

مدیر فروش خارجی

Mr. Jess

جس از سال 2014 در بخش فروش کار می کرد. از سال 2014 تا 2017، او در یک بانک به عنوان فروشنده کار می کرد، اما او راضی به یک کار خسته کننده در بانک نبود. پس از سال 2017، او به عنوان فروش خارجی به ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY پیوست. در سال های گذشته، نگرش کاری مثبت و پرشور باعث شد تا مشتریان و همکاران او را تایید کنند. از سال 2021 مدیر تیم فروش خارجی شد.

مدیر خرید

Mr. Danny

دنی ارشد خرید بود، اگرچه جوان است، اما بیش از 10 سال تجربه در بازار جهانی قطعات الکترونیکی داشت. طی سال‌ها، دنی متعهد به توسعه و ایجاد کانال‌های عرضه مستقل، روابط با توزیع‌کنندگان و کارخانه‌های محلی، جهانی بود. برای اطمینان از اینکه می‌توانیم معاملات بهتر و خط تولیدی غنی ارائه دهیم.

مدیر QC

Miss. Zhang

خانم ژانگ قبل از ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY در آزمایشگاه تست کار می کرد. او درک عمیقی در مورد بازرسی بصری، تست علامت گذاری، تست اشعه ایکس، تست الکتریکی و تست اشعه ایکس داشت. حرفه ای بودن و مسئولیت پذیری باعث شد که در سال 2019 مدیر تست ما شود. اکنون او تیمی را برای اطمینان از کیفیت محصولات ما در طول یک مجتمع رهبری می کند. و بازار قابل تغییر

مدیر مالی

Miss Aeilmmee

خانم Aeilmmee به مدت 5 سال در یک بانک کار می کرد. و اکنون او در رشته های مختلف مدیریت مالی و حسابداری ما تحصیل می کند.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

بیانیه حریم خصوصی | شرایط استفاده | گارانتی کیفیت

Top